Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://ftk.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Fakulta tělesné kultury UP

Studium v zahraničí

O možnostech stáží na zahraničních univerzitách se mohou studenti informovat již během prvního semestru studia v zahraniční kanceláři FTK UP (tel.: 585 636 352, e-mail: Opens window for sending emailzuzana.hanelova@upol.cz). Kancelář najdete v budově děkanátu FTK UP v Neředíně (budova A/B, 3. podlaží, č. 318).
Konzultační hodiny jsou v úterý a ve čtvrtek od 10:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:00.

Prosíme, aby si zájemci o výjezdy do zahraničí nejdříve prostudovali Základní informace o mobilitě studentů v rámci programu Erasmus+.


Výsledky výběrového řízení na zahraniční studijní pobyty 2016/17

Výsledky výběrového řízení na zahraniční studijní pobyty 2016/17 v rámci programu Erasmus+ budou sděleny uchazečům dne 29. 2. 2016 prostřednictvím automatického mailu, odeslaného z nové centrální aplikace Erasmus+ na alternativní (neuniverzitní) e-mailovou adresu uvedenou v on-line přihlášce. Pokud by se doručení nezdařilo, bude v aplikaci vygenerována další automatická zpráva, která bude doručena na univerzitní e-mail.

Prosíme, sledujte své maily a okamžitě po obdržení e-mailu svou nominaci potvrďte (popřípadě odmítněte). Upozorňujeme, že nominaci můžete pouze a jedině buď přijmout, nebo odmítnout, v této fázi není možné provádět žádné modifikace!!!

Výsledky budou oficiální teprve potom, co všichni studenti svou nominaci potvrdí. Teprve potom budou výsledky vyvěšeny na webu a na nástěnce vedle zahraničního oddělení, jak bylo původně uvedeno v pokynech k průběhu výběrového řízení.

Omlouváme se za změny v procesu, které jsme v době vyhlašování výběrového řízení ještě nemohli zcela předjímat.

Pozor!! Výsledky výběrového řízení na mimoevropské studijní pobyty (včetně pobytů v rámci mimoevropské kreditové mobility Erasmus+ /Tel Aviv, Alberta/ budou zaslány těm studentům, u kterých již bylo o nominaci rozhodnuto, na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce. Studenti, o jejichž nominaci dosud rozhodnuto nebylo, budou pozváni v nejbližší době k pohovoru s doc. Martinem Kudláčkem, proděkanem FTK UP pro zahraniční spolupráci a IT. O tom, zda uspěli či neuspěli, se dozví po tomto pohovoru.


Další možnosti financování semestrálního studia, pracovní stáže, jazykového kurzu nebo výzkumného projektu v zahraničí hledejte v European Funding Guide, platformě, které vznikla s finanční podporou Evropské komise: www.european-funding-guide.eu.

Zpravodajství z UP
ECTS - Dodatek k diplomuAbsolventi UP

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Stránka aktualizována: 03. 03. 2016, Lukáš Jakubec