Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://ftk.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Fakulta tělesné kultury UP

Pro přijaté uchazeče

KudyKam – průvodce prváka po UP

KudyKam ke stažení
KudyKam ke stažení

Příručka každoročně přináší novým studentům nejen přehled základních informací, rad a návodů, které jim usnadňují první kroky na vysoké škole, ale také další tipy, které jim mohou usnadnit život v novém prostředí města Olomouce. Kromě důležitých informací o struktuře univerzity, studijní agendě, univerzitních zařízeních či o sportu na UP, čekají na „prváky“ také tipy na kulturní, sportovní a společenské vyžití v Olomouci, mapky MHD a města, praktický kalendář akademického roku, slovníček pojmů, přehled bankomatů a pošt či velké množství slevových voucherů. Průvodce prváka tak vyčerpávajícím způsobem reflektuje potřeby a požadavky nových studentů nejen v oblasti studia, ale také v oblasti zábavy a kulturního života.

KudyKam – Průvodce prváka po UP obdrží všichni „prváci“ při zápisu do ročníku jako skladnou téměř stostránkovou příručku. Pokud nechcete čekat až na zápis, můžete si KudyKam stáhnout v pdf formátu a pročíst si jej dopředu.

Předpisy

Předzápisy do STAGu v akademickém roce 2010/2011 (*.pdf)
Harmonogram předzápisů pro zimní i letní semestr

Studijní a zkušební řád UP (*.pdf)
Stanoví podrobnosti o studiu na UP, včetně práv, povinností a právem chráněných zájmech studentů a pravidel přezkumného řízení při rozhodování o těchto právech, povinnostech a právem chráněných zájmech studentů.

Disciplinární řád UP
Upravuje podrobnosti o disciplinárních přestupcích studentů , o ukládání sankcí za disciplinární přestupky, jakož i o disciplinárním řízení v četně řízení přezkumného.

Stipendijní řád UP (*.rtf)
Stanoví pravidla pro poskytování stipendií včetně řízení o žádostech a přezkumného řízení, obsahuje též podmínky pro získání ubytovacího stipendia.

Zpravodajství z UP
ECTS - Dodatek k diplomuAbsolventi UP

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Stránka aktualizována: 16. 12. 2014, Vladimír Kubák