22.03.2012, 12:41, Stáří: 12 r.

Tanec v cirkusovém šapitó i foto s tygrem: Katedra rekreologie zpestří plesovou sezonu

Autor: Lenka Skácelíková

Tradiční ples Katedry rekreologie FTK UP se uskuteční na netradičním místě: v cirkusovém šapitó. Zábava se rozjede v areálu olomoucké Korunní pevnůstky v sobotu 24. března 2012 ve 20:00 hodin. Téma plesu určuje motto „V manéži nesněží“. Tanečníci, kteří si budou chtít odnést domů netypický „úlovek“ z plesu, se mohou nechat vyfotit ve společnosti dvouměsíčního tygra. Během večera bude vyhlášen nejlepší student – Rekreolog roku.

Tradiční ples Katedry rekreologie je projektem studentů 3. ročníku prezenčního studia oboru Rekreologie. „Letošní ročník pojali studenti díky rekonstrukci areálu kolem kulturního domu Sidie velmi netradičně. Myslím, že půjde o akci v rámci plesové sezóny, která v Olomouci nemá obdoby,“ uvedl Zdeněk Hamřík, vedoucí katedry.

K poslechu a tanci zahraje skupina Čvajmajs ze Dvora Králové. Vstupenky jsou k dispozici za 250,- Kč v předprodeji v městském informačním centru na Horním náměstí; případně za 300,- Kč na místě. Návštěvníci se mohou těšit také na bohatou tombolu. Katedra rekreologie FTK UP pořádá tradiční ples již od roku 1994.

Více informací najdete na webových stránkách www.rekreflam.cz případně kontaktujte:

Mgr. Zdeněk Hamřík, Univerzita Palackého v Olomouci
Vedoucí Katedry rekreologie FTK UP