21.09.2011, 14:36, Stáří: 13 r.

Setkání zaměstnanců - Pastviny 2011

Autor: Vítězslav Prukner

Ve dnech 16. - 17. 9. 2011 proběhla ve výcvikovém středisku Pastviny sportovně-společenská akce pro zaměstnance FTK UP v Olomouci s názvem Pastviny 2011. Pozvání na tuto akci, která byla připravena pro pedagogické i nepedagogické pracovníky FTK v rámci projektu Rok 20. výročí vzniku FTK UP, nakonec přijalo přibližně 50 pracovníků naší fakulty. Počty účastníků se měnily podle toho, jak bylo nutno zajistit výuku kombinované formy studia, která souběžně v tomto víkendu probíhala. Pro všechny účastníky této dvoudenní akce byl zajištěn velmi pestrý program, ve kterém se sportovalo, hrálo a zpívalo, kulturně rozvíjelo (návštěva kostela v Neratově) a také ochutnávalo či dokonce hodovalo. Většina účastníků akce byla naprosto nadšena možností vyzkoušet si vysoké či nízké lanové aktivity, vyrazit na cykloturistiku, vyzkoušet svou mušku v laserové střelnici, dokázat si schopnost udržet tempo s lektorkami zumby, překonat na lodi pastvinskou přehradu či jen meditovat nad dobrou sklenkou v krásném prostředí Orlických hor. Věříme, že celá akce trošku napomohla zlepšení pocitu sounáležitosti všech zúčastněných s naší alma mater.
Poděkování patří všem účastníkům i organizátorům této akce.
Vítězslav Prukner

Fotografie z akce jsou dostupné ZDE