19.04.2012, 09:07, Stáří: 12 r.

Přijďte na vernisáž fotosoutěže Tělo, pohyb, emoce

Autor: -tn-

foto: www.foto-soutez.cz/galerie.php

V úterý 24. dubna 2012 se uskuteční slavnostní zahájení výstavy a ocenění nejlepších příspěvků letošního ročníku fotosoutěže Tělo, pohyb, emoce. Vernisáž proběhne dne 24.4. v 9 hod. v areálu FTK Neředín, minigalerie Chodba, 3. patro budovy C. Již tradiční kulturní zastavení zpříjemní hudba i přípitek.

Soutěž Tělo, pohyb, emoce si klade za cíl reprezentovat Fakultu tělesné kultury a hlavně Katedru rekreologie jako živou instituci. Snahou je přimět soutěžící k zamyšlení se nad jiným úhlem pohledu na pohybovou aktivitu.

Více na www.foto-soutez.cz.

Tomáš Nohejl, organizátor soutěže