04.01.2012, 09:40, Stáří: 13 r.

Ohlédnutí za konferencí Aktivní v každém věku VI.

Autor: Hana Bednářová

Ve dnech 3.–4. 11. 2011 proběhla v učebnách Sportovní haly UP, za finanční podpory Fondu rozvoje vysokých škol, konference Aktivní v každém věku VI. Akce se zúčastnilo zhruba 80 studentů, 37 účastníků z řad pracujících v sociální sféře či seniorů a 18 přednášejících. Konference měla velmi pozitivní ohlas u všech přítomných. Proběhly zde příspěvky teoretické i praktické, jako například Zumba pro seniory, Taijiquan (Tajči) cvičení s vějířem, Žebřiny pro seniory, Cvičení a tanec na židlích, Cvičení s kroužky Smovey a overbally apod. Děkuji touto cestou všem, kteří se na úspěšném průběhu konference podíleli, a dovoluji si Vás touto cestou pozvat na konferenci další, která i v roce 2012 proběhne v obdobném termínu.