10.11.2011, 09:33, Stáří: 13 r.

Habilitační přednášky na Fakultě tělesné kultury UP

Autor: -ftk-, -da-

Děkan a Vědecká rada Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci zvou všechny zájemce na habilitační přednášku PaedDr. Ladislava Bláhy, Ph.D., odborného asistenta a vedoucího Katedry tělesné výchovy Pedagogické fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, s názvem Pohybové aktivity osob se zrakovým postižením z pohledu výzkumů v ČR, dne 12. 12. 2011 v 11.30 hod., a na habilitační přednášku Mgr. Josefa Mitáše, Ph.D., vědeckovýzkumného pracovníka, zástupce vedoucího Centra kinantropologického výzkumu Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, s názvem Pohybová aktivita české populace v socio-demografických souvislostech mezinárodních přístupů, dne 12. 12. 2011 ve 13.00 hod. Obě přednášky se budou konat v rámci habilitačních řízení v oboru Kinantropologie v průběhu veřejné části zasedání Vědecké rady FTK UP Olomouc v místnosti NA 309 FTK UP Olomouc.