22.04.2011, 09:31, Stáří: 13 r.

Habilitační přednášky 16. května

Děkan a Vědecká rada Fakulty tělesné kultury UP zvou všechny zájemce na habilitační přednášky, které se konají 16. května:

11.00 hod.
RNDr. Petr Sedlak, Ph.D.,
odborný asistent Katedry antropologie a genetiky člověka Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze: Odraz hypokinetických trendů v auxologických parametrech současné populace českých dětí;

12.30 hod.
Mgr. Erik Sigmund, Ph.D.,
vědecký pracovník s podílem na pedagogické činnosti Institutu aktivního životního stylu na Fakultě tělesné kultury UP: Determinanty a koreláty dlouhodobé a krátkodobé terénní pohybové aktivity dětí a mládeže – konfrontace zahraničních výsledků s výsledky vlastních studií.

Obě přednášky se budou konat v rámci habilitačního řízení v oboru Kinantropologie v průběhu veřejné části zasedání Vědecké rady FTK UP v zasedací místnosti Děkanátu FTK (NA 309) v Olomouci-Neředíně.